LinkedIn Profile

Access Aslanoba Gida historical Linkedin company profile data on number of followers, employee headcount and more
Ticker Symbol Entity Name As Of Date Company Name Followers Employees on Linkedin Link Industry Date Added Date Updated Description Website Specialities Logo HQ.Street HQ.City HQ.State HQ.Country HQ.Postal GICS Sector GICS Industry
private:aslanobagida-2 1370083 May 22nd, 2019 12:00AM Aslanoba Group 3.8K 33.00 Open Internet May 22nd, 2019 10:22AM May 22nd, 2019 10:22AM Aslanoba Grubu Vizyon ve Değerler Vizyonumuz yaratıcı iş modelleri sayesinde, tüm paydaşları için büyük değerler yaratan, müşteri odaklı güçlü bir şirket olmaktır. Aslanoba Grubu olarak, müşteri odaklı, kaliteyi uygun fiyata sunan, yaratıcı iş modelleri ile fark yaratan, sürekli gelişime önem veren, güvenilir, tutarlı, topluma faydalı ve çevreye saygılı bir yapıya sahibiz. Bu değerler ile büyümeye hızla devam etmekteyiz. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Hasan Aslanoba'nın mesajı; Paydaşları için değer yaratan, müşteri odaklı güçlü bir şirket olmaktan gurur duyuyoruz. Yola çıktığımız günden bu güne; sürekli geliştirilmesine önem verdiğimiz iş modellerimiz ile kaliteli, güvenilir ve tutarlı olmayı, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ve girdiğimiz her sektörde fark yaratmayı amaçladık. Başarılarımızı, topluma faydalı ve çevreye saygılı ürünler/hizmetler geliştirmeyi gaye edinmeye borçluyuz. Dünden Bugüne Aslanoba Grubu 2006 yılında kurulan Aslanoba Grubu tüketiciye verdiği değer ile hızla büyüme devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana, tüketiciye karşı üstlenilen sorumluluğun, ürünün tüm yaşam evresinde kaliteyi ön planda tutmak olduğu inancıyla tedarikçilerden rafa kadar olan her süreci en titiz şekilde yürütecek kadro ve altyapılar oluşturmuştur. Her yeni projeyi aynı heyecan ve titizlikle hayata geçirmektedir. Open gıda, içecek, webnak, teknoloji, internet, tazedirekt Open Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:2 Akkom Ofis Park, 3. Blok K:4 İstanbul İstanbul/Ümraniye TR
private:aslanobagida-2 1370083 Nov 7th, 2017 12:00AM Aslanoba Group 3.7K 46.00 Open Internet Nov 7th, 2017 06:36PM Nov 7th, 2017 06:36PM Aslanoba Grubu Vizyon ve Değerler Vizyonumuz yaratıcı iş modelleri sayesinde, tüm paydaşları için büyük değerler yaratan, müşteri odaklı güçlü bir şirket olmaktır. Aslanoba Grubu olarak, müşteri odaklı, kaliteyi uygun fiyata sunan, yaratıcı iş modelleri ile fark yaratan, sürekli gelişime önem veren, güvenilir, tutarlı, topluma faydalı ve çevreye saygılı bir yapıya sahibiz. Bu değerler ile büyümeye hızla devam etmekteyiz. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Hasan Aslanoba'nın mesajı; Paydaşları için değer yaratan, müşteri odaklı güçlü bir şirket olmaktan gurur duyuyoruz. Yola çıktığımız günden bu güne; sürekli geliştirilmesine önem verdiğimiz iş modellerimiz ile kaliteli, güvenilir ve tutarlı olmayı, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ve girdiğimiz her sektörde fark yaratmayı amaçladık. Başarılarımızı, topluma faydalı ve çevreye saygılı ürünler/hizmetler geliştirmeyi gaye edinmeye borçluyuz. Dünden Bugüne Aslanoba Grubu 2006 yılında kurulan Aslanoba Grubu tüketiciye verdiği değer ile hızla büyüme devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana, tüketiciye karşı üstlenilen sorumluluğun, ürünün tüm yaşam evresinde kaliteyi ön planda tutmak olduğu inancıyla tedarikçilerden rafa kadar olan her süreci en titiz şekilde yürütecek kadro ve altyapılar oluşturmuştur. Her yeni projeyi aynı heyecan ve titizlikle hayata geçirmektedir.
private:aslanobagida-2 1370083 Nov 1st, 2017 12:00AM Aslanoba Group 3.7K 46.00 Open Internet Nov 1st, 2017 06:10AM Nov 1st, 2017 06:10AM Aslanoba Grubu Vizyon ve Değerler Vizyonumuz yaratıcı iş modelleri sayesinde, tüm paydaşları için büyük değerler yaratan, müşteri odaklı güçlü bir şirket olmaktır. Aslanoba Grubu olarak, müşteri odaklı, kaliteyi uygun fiyata sunan, yaratıcı iş modelleri ile fark yaratan, sürekli gelişime önem veren, güvenilir, tutarlı, topluma faydalı ve çevreye saygılı bir yapıya sahibiz. Bu değerler ile büyümeye hızla devam etmekteyiz. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Hasan Aslanoba'nın mesajı; Paydaşları için değer yaratan, müşteri odaklı güçlü bir şirket olmaktan gurur duyuyoruz. Yola çıktığımız günden bu güne; sürekli geliştirilmesine önem verdiğimiz iş modellerimiz ile kaliteli, güvenilir ve tutarlı olmayı, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ve girdiğimiz her sektörde fark yaratmayı amaçladık. Başarılarımızı, topluma faydalı ve çevreye saygılı ürünler/hizmetler geliştirmeyi gaye edinmeye borçluyuz. Dünden Bugüne Aslanoba Grubu 2006 yılında kurulan Aslanoba Grubu tüketiciye verdiği değer ile hızla büyüme devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana, tüketiciye karşı üstlenilen sorumluluğun, ürünün tüm yaşam evresinde kaliteyi ön planda tutmak olduğu inancıyla tedarikçilerden rafa kadar olan her süreci en titiz şekilde yürütecek kadro ve altyapılar oluşturmuştur. Her yeni projeyi aynı heyecan ve titizlikle hayata geçirmektedir.

Request a demo to view additional historical data, and much more.

Make fast
queries

No longer rely on engineers to access data; build and share queries with intuitive tools, and derive insights in real time.

Bookmark queries with your team

Save and share custom queries using a private bookmarking feature, accessible to your whole team.

Be first to know with alerts

Scan data points across millions of companies and receive emails when relevant metrics cross critical thresholds.

Visualize data for quick insights

Create custom keyword-based word clouds, charts, and advanced visualizations to quickly analyze the data.

Map competitor locations

Analyze competitor presence and growth over time by overlaying store locations with the Nearby Competitor feature.