LinkedIn Profile

Access IVITERA, a.s. historical Linkedin company profile data on number of followers, employee headcount and more
Ticker Symbol Entity Name As Of Date Company Name Followers Employees on Linkedin Link Industry Date Added Date Updated Description Website Specialities Logo HQ.Street HQ.City HQ.State HQ.Country HQ.Postal Sector Industry
private:iviteraa.s.-2 1484519 May 29th, 2019 12:00AM IVITERA, a.s. 50 21.00 Open Information Services May 29th, 2019 02:24AM May 29th, 2019 02:24AM O společnosti IVITERA Vlastníci společnosti inSITE, s.r.o. založili v listopadu 2007 akciovou společnost IVITERA a.s., která se vzápětí stala spoluvlastníkem inSITE, s.r.o. Společnost inSITE postupně převádí veškeré své obchodní aktivity na společnost IVITERA a.s. Přechod projektů společnosti inSITE, s.r.o. na IVITERA a.s. přináší řadu výhod. Akciová společnost umožňuje efektivní způsob vedení firmy s cílem expanze do okolních zemí, lepší možnosti vytváření dceřinných společností, zvýšení motivace zaměstnanců i výhodnější pozici pro možný budoucí vstup strategického partnera. Akciová společnost IVITERA a.s. vyjadřuje vůči obchodním partnerům stabilitu, důvěryhodnost a dlouhodobou vizi svých podnikatelských plánů. Cílem společnosti IVITERA a.s. je vytvářet a úspěšně provozovat projekty, které prostřednictvím internetu usnadňují lidem přístup k informacím pomáhajícím uspokojit jejich profesní i osobní potřeby. Ivitera provozuje projekty v těchto oblastech: * největší vzdělávací portál v ČR - EduCity.cz * HR News - přední web s informacemi z oblasti HR * Management News - novinky z oblasti managementu a řízení * HRtv a Management TV - rozhovory s předními odborníky z oblasti managementu a personalistiky * Meetings.cz - přehled prostor pro firemní akce a konference * online trh práce pracovní server JobCity.cz * monitoring internetových zdrojů služba InfoServis * konference v oblasti řízení lidských zdrojů HR živě - www.hrzive.cz. Open Open Kafkova 16 Praha 6 CZ 16000
private:iviteraa.s.-2 1484519 Feb 17th, 2018 12:00AM IVITERA, a.s. 36 18.00 Open Information Services Feb 17th, 2018 02:25PM Feb 17th, 2018 02:25PM O společnosti IVITERA Vlastníci společnosti inSITE, s.r.o. založili v listopadu 2007 akciovou společnost IVITERA a.s., která se vzápětí stala spoluvlastníkem inSITE, s.r.o. Společnost inSITE postupně převádí veškeré své obchodní aktivity na společnost IVITERA a.s. Přechod projektů společnosti inSITE, s.r.o. na IVITERA a.s. přináší řadu výhod. Akciová společnost umožňuje efektivní způsob vedení firmy s cílem expanze do okolních zemí, lepší možnosti vytváření dceřinných společností, zvýšení motivace zaměstnanců i výhodnější pozici pro možný budoucí vstup strategického partnera. Akciová společnost IVITERA a.s. vyjadřuje vůči obchodním partnerům stabilitu, důvěryhodnost a dlouhodobou vizi svých podnikatelských plánů. Cílem společnosti IVITERA a.s. je vytvářet a úspěšně provozovat projekty, které prostřednictvím internetu usnadňují lidem přístup k informacím pomáhajícím uspokojit jejich profesní i osobní potřeby. Ivitera provozuje projekty v těchto oblastech: * největší vzdělávací portál v ČR - EduCity.cz * HR News - přední web s informacemi z oblasti HR * Management News - novinky z oblasti managementu a řízení * HRtv a Management TV - rozhovory s předními odborníky z oblasti managementu a personalistiky * Meetings.cz - přehled prostor pro firemní akce a konference * online trh práce pracovní server JobCity.cz * monitoring internetových zdrojů služba InfoServis * konference v oblasti řízení lidských zdrojů HR živě - www.hrzive.cz.
private:iviteraa.s.-2 1484519 Feb 16th, 2018 12:00AM IVITERA, a.s. 36 18.00 Open Information Services Feb 16th, 2017 08:15AM Feb 16th, 2017 08:15AM O společnosti IVITERA Vlastníci společnosti inSITE, s.r.o. založili v listopadu 2007 akciovou společnost IVITERA a.s., která se vzápětí stala spoluvlastníkem inSITE, s.r.o. Společnost inSITE postupně převádí veškeré své obchodní aktivity na společnost IVITERA a.s. Přechod projektů společnosti inSITE, s.r.o. na IVITERA a.s. přináší řadu výhod. Akciová společnost umožňuje efektivní způsob vedení firmy s cílem expanze do okolních zemí, lepší možnosti vytváření dceřinných společností, zvýšení motivace zaměstnanců i výhodnější pozici pro možný budoucí vstup strategického partnera. Akciová společnost IVITERA a.s. vyjadřuje vůči obchodním partnerům stabilitu, důvěryhodnost a dlouhodobou vizi svých podnikatelských plánů. Cílem společnosti IVITERA a.s. je vytvářet a úspěšně provozovat projekty, které prostřednictvím internetu usnadňují lidem přístup k informacím pomáhajícím uspokojit jejich profesní i osobní potřeby. Ivitera provozuje projekty v těchto oblastech: * největší vzdělávací portál v ČR - EduCity.cz * HR News - přední web s informacemi z oblasti HR * Management News - novinky z oblasti managementu a řízení * HRtv a Management TV - rozhovory s předními odborníky z oblasti managementu a personalistiky * Meetings.cz - přehled prostor pro firemní akce a konference * online trh práce pracovní server JobCity.cz * monitoring internetových zdrojů služba InfoServis * konference v oblasti řízení lidských zdrojů HR živě - www.hrzive.cz.
private:iviteraa.s.-2 1484519 Feb 15th, 2018 12:00AM IVITERA, a.s. 36 18.00 Open Information Services Feb 15th, 2017 10:07AM Feb 15th, 2017 10:07AM O společnosti IVITERA Vlastníci společnosti inSITE, s.r.o. založili v listopadu 2007 akciovou společnost IVITERA a.s., která se vzápětí stala spoluvlastníkem inSITE, s.r.o. Společnost inSITE postupně převádí veškeré své obchodní aktivity na společnost IVITERA a.s. Přechod projektů společnosti inSITE, s.r.o. na IVITERA a.s. přináší řadu výhod. Akciová společnost umožňuje efektivní způsob vedení firmy s cílem expanze do okolních zemí, lepší možnosti vytváření dceřinných společností, zvýšení motivace zaměstnanců i výhodnější pozici pro možný budoucí vstup strategického partnera. Akciová společnost IVITERA a.s. vyjadřuje vůči obchodním partnerům stabilitu, důvěryhodnost a dlouhodobou vizi svých podnikatelských plánů. Cílem společnosti IVITERA a.s. je vytvářet a úspěšně provozovat projekty, které prostřednictvím internetu usnadňují lidem přístup k informacím pomáhajícím uspokojit jejich profesní i osobní potřeby. Ivitera provozuje projekty v těchto oblastech: * největší vzdělávací portál v ČR - EduCity.cz * HR News - přední web s informacemi z oblasti HR * Management News - novinky z oblasti managementu a řízení * HRtv a Management TV - rozhovory s předními odborníky z oblasti managementu a personalistiky * Meetings.cz - přehled prostor pro firemní akce a konference * online trh práce pracovní server JobCity.cz * monitoring internetových zdrojů služba InfoServis * konference v oblasti řízení lidských zdrojů HR živě - www.hrzive.cz.
private:iviteraa.s.-2 1484519 Feb 14th, 2018 12:00AM IVITERA, a.s. 36 18.00 Open Information Services Feb 14th, 2017 01:50PM Feb 14th, 2017 01:50PM O společnosti IVITERA Vlastníci společnosti inSITE, s.r.o. založili v listopadu 2007 akciovou společnost IVITERA a.s., která se vzápětí stala spoluvlastníkem inSITE, s.r.o. Společnost inSITE postupně převádí veškeré své obchodní aktivity na společnost IVITERA a.s. Přechod projektů společnosti inSITE, s.r.o. na IVITERA a.s. přináší řadu výhod. Akciová společnost umožňuje efektivní způsob vedení firmy s cílem expanze do okolních zemí, lepší možnosti vytváření dceřinných společností, zvýšení motivace zaměstnanců i výhodnější pozici pro možný budoucí vstup strategického partnera. Akciová společnost IVITERA a.s. vyjadřuje vůči obchodním partnerům stabilitu, důvěryhodnost a dlouhodobou vizi svých podnikatelských plánů. Cílem společnosti IVITERA a.s. je vytvářet a úspěšně provozovat projekty, které prostřednictvím internetu usnadňují lidem přístup k informacím pomáhajícím uspokojit jejich profesní i osobní potřeby. Ivitera provozuje projekty v těchto oblastech: * největší vzdělávací portál v ČR - EduCity.cz * HR News - přední web s informacemi z oblasti HR * Management News - novinky z oblasti managementu a řízení * HRtv a Management TV - rozhovory s předními odborníky z oblasti managementu a personalistiky * Meetings.cz - přehled prostor pro firemní akce a konference * online trh práce pracovní server JobCity.cz * monitoring internetových zdrojů služba InfoServis * konference v oblasti řízení lidských zdrojů HR živě - www.hrzive.cz.
private:iviteraa.s.-2 1484519 Feb 13th, 2018 12:00AM IVITERA, a.s. 36 18.00 Open Information Services Feb 13th, 2017 04:11PM Feb 13th, 2017 04:11PM O společnosti IVITERA Vlastníci společnosti inSITE, s.r.o. založili v listopadu 2007 akciovou společnost IVITERA a.s., která se vzápětí stala spoluvlastníkem inSITE, s.r.o. Společnost inSITE postupně převádí veškeré své obchodní aktivity na společnost IVITERA a.s. Přechod projektů společnosti inSITE, s.r.o. na IVITERA a.s. přináší řadu výhod. Akciová společnost umožňuje efektivní způsob vedení firmy s cílem expanze do okolních zemí, lepší možnosti vytváření dceřinných společností, zvýšení motivace zaměstnanců i výhodnější pozici pro možný budoucí vstup strategického partnera. Akciová společnost IVITERA a.s. vyjadřuje vůči obchodním partnerům stabilitu, důvěryhodnost a dlouhodobou vizi svých podnikatelských plánů. Cílem společnosti IVITERA a.s. je vytvářet a úspěšně provozovat projekty, které prostřednictvím internetu usnadňují lidem přístup k informacím pomáhajícím uspokojit jejich profesní i osobní potřeby. Ivitera provozuje projekty v těchto oblastech: * největší vzdělávací portál v ČR - EduCity.cz * HR News - přední web s informacemi z oblasti HR * Management News - novinky z oblasti managementu a řízení * HRtv a Management TV - rozhovory s předními odborníky z oblasti managementu a personalistiky * Meetings.cz - přehled prostor pro firemní akce a konference * online trh práce pracovní server JobCity.cz * monitoring internetových zdrojů služba InfoServis * konference v oblasti řízení lidských zdrojů HR živě - www.hrzive.cz.
private:iviteraa.s.-2 1484519 Feb 12th, 2018 12:00AM IVITERA, a.s. 36 18.00 Open Information Services Feb 12th, 2017 04:15AM Feb 12th, 2017 04:15AM O společnosti IVITERA Vlastníci společnosti inSITE, s.r.o. založili v listopadu 2007 akciovou společnost IVITERA a.s., která se vzápětí stala spoluvlastníkem inSITE, s.r.o. Společnost inSITE postupně převádí veškeré své obchodní aktivity na společnost IVITERA a.s. Přechod projektů společnosti inSITE, s.r.o. na IVITERA a.s. přináší řadu výhod. Akciová společnost umožňuje efektivní způsob vedení firmy s cílem expanze do okolních zemí, lepší možnosti vytváření dceřinných společností, zvýšení motivace zaměstnanců i výhodnější pozici pro možný budoucí vstup strategického partnera. Akciová společnost IVITERA a.s. vyjadřuje vůči obchodním partnerům stabilitu, důvěryhodnost a dlouhodobou vizi svých podnikatelských plánů. Cílem společnosti IVITERA a.s. je vytvářet a úspěšně provozovat projekty, které prostřednictvím internetu usnadňují lidem přístup k informacím pomáhajícím uspokojit jejich profesní i osobní potřeby. Ivitera provozuje projekty v těchto oblastech: * největší vzdělávací portál v ČR - EduCity.cz * HR News - přední web s informacemi z oblasti HR * Management News - novinky z oblasti managementu a řízení * HRtv a Management TV - rozhovory s předními odborníky z oblasti managementu a personalistiky * Meetings.cz - přehled prostor pro firemní akce a konference * online trh práce pracovní server JobCity.cz * monitoring internetových zdrojů služba InfoServis * konference v oblasti řízení lidských zdrojů HR živě - www.hrzive.cz.
private:iviteraa.s.-2 1484519 Feb 11th, 2018 12:00AM IVITERA, a.s. 36 18.00 Open Information Services Feb 11th, 2017 05:35AM Feb 11th, 2017 05:35AM O společnosti IVITERA Vlastníci společnosti inSITE, s.r.o. založili v listopadu 2007 akciovou společnost IVITERA a.s., která se vzápětí stala spoluvlastníkem inSITE, s.r.o. Společnost inSITE postupně převádí veškeré své obchodní aktivity na společnost IVITERA a.s. Přechod projektů společnosti inSITE, s.r.o. na IVITERA a.s. přináší řadu výhod. Akciová společnost umožňuje efektivní způsob vedení firmy s cílem expanze do okolních zemí, lepší možnosti vytváření dceřinných společností, zvýšení motivace zaměstnanců i výhodnější pozici pro možný budoucí vstup strategického partnera. Akciová společnost IVITERA a.s. vyjadřuje vůči obchodním partnerům stabilitu, důvěryhodnost a dlouhodobou vizi svých podnikatelských plánů. Cílem společnosti IVITERA a.s. je vytvářet a úspěšně provozovat projekty, které prostřednictvím internetu usnadňují lidem přístup k informacím pomáhajícím uspokojit jejich profesní i osobní potřeby. Ivitera provozuje projekty v těchto oblastech: * největší vzdělávací portál v ČR - EduCity.cz * HR News - přední web s informacemi z oblasti HR * Management News - novinky z oblasti managementu a řízení * HRtv a Management TV - rozhovory s předními odborníky z oblasti managementu a personalistiky * Meetings.cz - přehled prostor pro firemní akce a konference * online trh práce pracovní server JobCity.cz * monitoring internetových zdrojů služba InfoServis * konference v oblasti řízení lidských zdrojů HR živě - www.hrzive.cz.
private:iviteraa.s.-2 1484519 Feb 10th, 2018 12:00AM IVITERA, a.s. 36 18.00 Open Information Services Feb 10th, 2017 06:43AM Feb 10th, 2017 06:43AM O společnosti IVITERA Vlastníci společnosti inSITE, s.r.o. založili v listopadu 2007 akciovou společnost IVITERA a.s., která se vzápětí stala spoluvlastníkem inSITE, s.r.o. Společnost inSITE postupně převádí veškeré své obchodní aktivity na společnost IVITERA a.s. Přechod projektů společnosti inSITE, s.r.o. na IVITERA a.s. přináší řadu výhod. Akciová společnost umožňuje efektivní způsob vedení firmy s cílem expanze do okolních zemí, lepší možnosti vytváření dceřinných společností, zvýšení motivace zaměstnanců i výhodnější pozici pro možný budoucí vstup strategického partnera. Akciová společnost IVITERA a.s. vyjadřuje vůči obchodním partnerům stabilitu, důvěryhodnost a dlouhodobou vizi svých podnikatelských plánů. Cílem společnosti IVITERA a.s. je vytvářet a úspěšně provozovat projekty, které prostřednictvím internetu usnadňují lidem přístup k informacím pomáhajícím uspokojit jejich profesní i osobní potřeby. Ivitera provozuje projekty v těchto oblastech: * největší vzdělávací portál v ČR - EduCity.cz * HR News - přední web s informacemi z oblasti HR * Management News - novinky z oblasti managementu a řízení * HRtv a Management TV - rozhovory s předními odborníky z oblasti managementu a personalistiky * Meetings.cz - přehled prostor pro firemní akce a konference * online trh práce pracovní server JobCity.cz * monitoring internetových zdrojů služba InfoServis * konference v oblasti řízení lidských zdrojů HR živě - www.hrzive.cz.
private:iviteraa.s.-2 1484519 Feb 9th, 2018 12:00AM IVITERA, a.s. 36 18.00 Open Information Services Feb 9th, 2017 08:57AM Feb 9th, 2017 08:57AM O společnosti IVITERA Vlastníci společnosti inSITE, s.r.o. založili v listopadu 2007 akciovou společnost IVITERA a.s., která se vzápětí stala spoluvlastníkem inSITE, s.r.o. Společnost inSITE postupně převádí veškeré své obchodní aktivity na společnost IVITERA a.s. Přechod projektů společnosti inSITE, s.r.o. na IVITERA a.s. přináší řadu výhod. Akciová společnost umožňuje efektivní způsob vedení firmy s cílem expanze do okolních zemí, lepší možnosti vytváření dceřinných společností, zvýšení motivace zaměstnanců i výhodnější pozici pro možný budoucí vstup strategického partnera. Akciová společnost IVITERA a.s. vyjadřuje vůči obchodním partnerům stabilitu, důvěryhodnost a dlouhodobou vizi svých podnikatelských plánů. Cílem společnosti IVITERA a.s. je vytvářet a úspěšně provozovat projekty, které prostřednictvím internetu usnadňují lidem přístup k informacím pomáhajícím uspokojit jejich profesní i osobní potřeby. Ivitera provozuje projekty v těchto oblastech: * největší vzdělávací portál v ČR - EduCity.cz * HR News - přední web s informacemi z oblasti HR * Management News - novinky z oblasti managementu a řízení * HRtv a Management TV - rozhovory s předními odborníky z oblasti managementu a personalistiky * Meetings.cz - přehled prostor pro firemní akce a konference * online trh práce pracovní server JobCity.cz * monitoring internetových zdrojů služba InfoServis * konference v oblasti řízení lidských zdrojů HR živě - www.hrzive.cz.

Request a demo to view additional historical data, and much more.

Make fast
queries

No longer rely on engineers to access data; build and share queries with intuitive tools, and derive insights in real time.

Bookmark queries with your team

Save and share custom queries using a private bookmarking feature, accessible to your whole team.

Be first to know with alerts

Scan data points across millions of companies and receive emails when relevant metrics cross critical thresholds.

Visualize data for quick insights

Create custom keyword-based word clouds, charts, and advanced visualizations to quickly analyze the data.

Map competitor locations

Analyze competitor presence and growth over time by overlaying store locations with the Nearby Competitor feature.

Add widgets to your dashboards

Access existing maps, charts, word clouds, and other visualizations to understand your data quickly. Or build custom widgets to view data just the way you want it.