LinkedIn Profile

Access NeVital Organik historical Linkedin company profile data on number of followers, employee headcount and more

Records

Open dataset
Ticker Symbol Entity Name As Of Date Company Name Followers Employees on Linkedin Link Industry Date Added Date Updated Description Website Specialities Logo HQ.Street HQ.City HQ.State HQ.Country HQ.Postal GICS Sector GICS Industry
private:nevitalorganik-2 1441660 May 30th, 2019 12:00AM NeVital Organik 23 0.00 Open Health, Wellness and Fitness May 30th, 2019 01:48PM May 30th, 2019 01:48PM NeVital Organik; binlerce yıldır doğanın mucizevi şifa kaynağı olan BAL, ARI SÜTÜ, POLEN ve PROPOLİS'le, herkese sağlık ve güzellik kazandırmayı misyon edinmiş online bir oluşumdur.(www.NeVital.com) ARI SÜTÜ doğada çok nadir bulunur ve dünyanın en değerli gıdası olarak bilinir. Yenileyici gücü; kanser ve kısırlığa faydaları; bağışıklık sistemine güç kazandırması, hafıza güçlendirmesi ve zeka açması, içeriğindeki zengin proteinler, enzimler, vitaminler, mineraller ve aminoasitlerdeki yüksek değerleri ve organizmayı gençleştirici, kırışıkları giderici, saç dökülmesini engelleyici özellikleri vardır. PROPOLİS; anti-kanser, anti-tümoral, anti-oksidan, anti-mikrobiyal, anti-romatizmal, anti-diabetik, kalp-damar ve sindirim sistemlerini güçlendiren, enfeksiyonları iyileştiren, akciğer, bronşit, astım, kolit, vajinal rahatsızlıklar, diş ve diş eti rahatsızlıkları, ülser, yanık ve abseler, ateş düşürücü doğal antibiyotik ve anastezik etkileriyle faydalıdır. POLEN'de ise enerji ve canlılığımıza bizi kavuşturacak, sinir sistemini rahatlatacak, ishal ve kabızlık gibi bağırsak problemlerini çözecek, kansızlığa ve prostat sorunlarına yardımcı olacak, görme yeteneğini arttıracak, saç dökülmelerini önleyecek ve cildi canlandıracak özellikler bulunur... Yayla, Seksiyon, Karakovan, Sepet, Narenciye, Çam, Kestane, Ihlamur, Özel Seçim Yayla, Geven, Kekik Balları ve ORGANİK BALLARIN zengin enerji ve hoş rayihaları ile hayatımızı güzelleştirmeliyiz. NeVital.com; Daha sağlıklı günlerde "hayat nefes, hayat nefis..." diyebilmek için siparişlerinizi Türkiye'nin her ilinde kapınıza kadar teslim etmektedir. Open Wellbeeing, Beauty, Health, Sports Open
private:nevitalorganik-2 1441660 Nov 7th, 2017 12:00AM NeVital Organik 24 0.00 Open Health, Wellness and Fitness Nov 7th, 2017 04:55PM Nov 7th, 2017 04:55PM NeVital Organik; binlerce yıldır doğanın mucizevi şifa kaynağı olan BAL, ARI SÜTÜ, POLEN ve PROPOLİS'le, herkese sağlık ve güzellik kazandırmayı misyon edinmiş online bir oluşumdur.(www.NeVital.com) ARI SÜTÜ doğada çok nadir bulunur ve dünyanın en değerli gıdası olarak bilinir. Yenileyici gücü; kanser ve kısırlığa faydaları; bağışıklık sistemine güç kazandırması, hafıza güçlendirmesi ve zeka açması, içeriğindeki zengin proteinler, enzimler, vitaminler, mineraller ve aminoasitlerdeki yüksek değerleri ve organizmayı gençleştirici, kırışıkları giderici, saç dökülmesini engelleyici özellikleri vardır. PROPOLİS; anti-kanser, anti-tümoral, anti-oksidan, anti-mikrobiyal, anti-romatizmal, anti-diabetik, kalp-damar ve sindirim sistemlerini güçlendiren, enfeksiyonları iyileştiren, akciğer, bronşit, astım, kolit, vajinal rahatsızlıklar, diş ve diş eti rahatsızlıkları, ülser, yanık ve abseler, ateş düşürücü doğal antibiyotik ve anastezik etkileriyle faydalıdır. POLEN'de ise enerji ve canlılığımıza bizi kavuşturacak, sinir sistemini rahatlatacak, ishal ve kabızlık gibi bağırsak problemlerini çözecek, kansızlığa ve prostat sorunlarına yardımcı olacak, görme yeteneğini arttıracak, saç dökülmelerini önleyecek ve cildi canlandıracak özellikler bulunur... Yayla, Seksiyon, Karakovan, Sepet, Narenciye, Çam, Kestane, Ihlamur, Özel Seçim Yayla, Geven, Kekik Balları ve ORGANİK BALLARIN zengin enerji ve hoş rayihaları ile hayatımızı güzelleştirmeliyiz. NeVital.com; Daha sağlıklı günlerde "hayat nefes, hayat nefis..." diyebilmek için siparişlerinizi Türkiye'nin her ilinde kapınıza kadar teslim etmektedir.
private:nevitalorganik-2 1441660 Nov 1st, 2017 12:00AM NeVital Organik 24 0.00 Open Health, Wellness and Fitness Nov 1st, 2017 04:38AM Nov 1st, 2017 04:38AM NeVital Organik; binlerce yıldır doğanın mucizevi şifa kaynağı olan BAL, ARI SÜTÜ, POLEN ve PROPOLİS'le, herkese sağlık ve güzellik kazandırmayı misyon edinmiş online bir oluşumdur.(www.NeVital.com) ARI SÜTÜ doğada çok nadir bulunur ve dünyanın en değerli gıdası olarak bilinir. Yenileyici gücü; kanser ve kısırlığa faydaları; bağışıklık sistemine güç kazandırması, hafıza güçlendirmesi ve zeka açması, içeriğindeki zengin proteinler, enzimler, vitaminler, mineraller ve aminoasitlerdeki yüksek değerleri ve organizmayı gençleştirici, kırışıkları giderici, saç dökülmesini engelleyici özellikleri vardır. PROPOLİS; anti-kanser, anti-tümoral, anti-oksidan, anti-mikrobiyal, anti-romatizmal, anti-diabetik, kalp-damar ve sindirim sistemlerini güçlendiren, enfeksiyonları iyileştiren, akciğer, bronşit, astım, kolit, vajinal rahatsızlıklar, diş ve diş eti rahatsızlıkları, ülser, yanık ve abseler, ateş düşürücü doğal antibiyotik ve anastezik etkileriyle faydalıdır. POLEN'de ise enerji ve canlılığımıza bizi kavuşturacak, sinir sistemini rahatlatacak, ishal ve kabızlık gibi bağırsak problemlerini çözecek, kansızlığa ve prostat sorunlarına yardımcı olacak, görme yeteneğini arttıracak, saç dökülmelerini önleyecek ve cildi canlandıracak özellikler bulunur... Yayla, Seksiyon, Karakovan, Sepet, Narenciye, Çam, Kestane, Ihlamur, Özel Seçim Yayla, Geven, Kekik Balları ve ORGANİK BALLARIN zengin enerji ve hoş rayihaları ile hayatımızı güzelleştirmeliyiz. NeVital.com; Daha sağlıklı günlerde "hayat nefes, hayat nefis..." diyebilmek için siparişlerinizi Türkiye'nin her ilinde kapınıza kadar teslim etmektedir.

Request a demo to view additional historical data, and much more.

Make fast
queries

No longer rely on engineers to access data; build and share queries with intuitive tools, and derive insights in real time.

Bookmark queries with your team

Save and share custom queries using a private bookmarking feature, accessible to your whole team.

Be first to know with alerts

Scan data points across millions of companies and receive emails when relevant metrics cross critical thresholds.

Visualize data for quick insights

Create custom keyword-based word clouds, charts, and advanced visualizations to quickly analyze the data.

Map competitor locations

Analyze competitor presence and growth over time by overlaying store locations with the Nearby Competitor feature.