LinkedIn Profile

Access Yorunge historical Linkedin company profile data on number of followers, employee headcount and more
Ticker Symbol Entity Name As Of Date Company Name Followers Employees on Linkedin Link Industry Date Added Date Updated Description Website Specialities Logo HQ.Street HQ.City HQ.State HQ.Country HQ.Postal GICS Sector GICS Industry
private:yorunge-2 1534254 Jun 4th, 2019 12:00AM Yorunge Iletisim Hiz Ltd Sti. 29 3.00 Open Information Technology and Services Jun 4th, 2019 03:43PM Jun 4th, 2019 03:43PM Bilişim Teknolojilerine Taze Yaklaşım Bilişim Çözümleri, BT Destek, ve İnternet Servisleri hizmetleri hakkındaki kapsamlı tecrübemiz ile, Bilişim Teknolojileri sistemlerinizi planlamanıza, uygulamaya geçirmenize ve yönetmenize yardımcı olacak, size uygun eksiksiz çözümler sağlıyoruz. Yörünge profesyonel BT ekibi, uzman, güvenilir ve kişisel hizmet sağlamaları ile tanınırlar; bu durum, müşterilerimizin yüksek memnuniyetleri ile ispatlanmış bir gerçektir. Pek çok sadık müşterimizin referansları ile de doğrulanabilecek sağlam bir sicilimiz vardır. Bilişim Çözümleri ve Yönetilen Servisler Yörünge Bilişim Çözümleri ve Yönetilen Servisler; verimliliği artırıp maliyetleri düşürerek, Bilişim Teknolojileri yapısından en iyi şekilde yararlanmak için birlikte çalışmaktadırlar. Ağ Uygulamaları ve Veritabanı Çözümleri Yörünge Ağ Uygulamaları hizmetleri; kuruluşumuzdan bu yana üzerinde çalıştığımız teknolojilerdir, ve ekibimizin bilgi birikimini müşterilerimiz için uygun fiyata rakipsiz kalite ile sunmaktadır. Open Bilişim Çözümleri, Yönetilen Servisler, Ağ Uygulamaları, Veritabanı Çözümleri Open Koreşehitleri Cad. Arel Apt. 52/3 Istanbul Zincirlikuyu TR 34394
private:yorunge-2 1534254 Mar 23rd, 2018 12:00AM Yorunge Iletisim Hiz Ltd Sti. 30 3.00 Open Information Technology and Services Mar 23rd, 2017 10:51AM Mar 23rd, 2017 10:51AM Bilişim Teknolojilerine Taze Yaklaşım Bilişim Çözümleri, BT Destek, ve İnternet Servisleri hizmetleri hakkındaki kapsamlı tecrübemiz ile, Bilişim Teknolojileri sistemlerinizi planlamanıza, uygulamaya geçirmenize ve yönetmenize yardımcı olacak, size uygun eksiksiz çözümler sağlıyoruz. Yörünge profesyonel BT ekibi, uzman, güvenilir ve kişisel hizmet sağlamaları ile tanınırlar; bu durum, müşterilerimizin yüksek memnuniyetleri ile ispatlanmış bir gerçektir. Pek çok sadık müşterimizin referansları ile de doğrulanabilecek sağlam bir sicilimiz vardır. Bilişim Çözümleri ve Yönetilen Servisler Yörünge Bilişim Çözümleri ve Yönetilen Servisler; verimliliği artırıp maliyetleri düşürerek, Bilişim Teknolojileri yapısından en iyi şekilde yararlanmak için birlikte çalışmaktadırlar. Ağ Uygulamaları ve Veritabanı Çözümleri Yörünge Ağ Uygulamaları hizmetleri; kuruluşumuzdan bu yana üzerinde çalıştığımız teknolojilerdir, ve ekibimizin bilgi birikimini müşterilerimiz için uygun fiyata rakipsiz kalite ile sunmaktadır.
private:yorunge-2 1534254 Feb 17th, 2018 12:00AM Yorunge Iletisim Hiz Ltd Sti. 30 3.00 Open Information Technology and Services Feb 17th, 2018 02:25PM Feb 17th, 2018 02:25PM Bilişim Teknolojilerine Taze Yaklaşım Bilişim Çözümleri, BT Destek, ve İnternet Servisleri hizmetleri hakkındaki kapsamlı tecrübemiz ile, Bilişim Teknolojileri sistemlerinizi planlamanıza, uygulamaya geçirmenize ve yönetmenize yardımcı olacak, size uygun eksiksiz çözümler sağlıyoruz. Yörünge profesyonel BT ekibi, uzman, güvenilir ve kişisel hizmet sağlamaları ile tanınırlar; bu durum, müşterilerimizin yüksek memnuniyetleri ile ispatlanmış bir gerçektir. Pek çok sadık müşterimizin referansları ile de doğrulanabilecek sağlam bir sicilimiz vardır. Bilişim Çözümleri ve Yönetilen Servisler Yörünge Bilişim Çözümleri ve Yönetilen Servisler; verimliliği artırıp maliyetleri düşürerek, Bilişim Teknolojileri yapısından en iyi şekilde yararlanmak için birlikte çalışmaktadırlar. Ağ Uygulamaları ve Veritabanı Çözümleri Yörünge Ağ Uygulamaları hizmetleri; kuruluşumuzdan bu yana üzerinde çalıştığımız teknolojilerdir, ve ekibimizin bilgi birikimini müşterilerimiz için uygun fiyata rakipsiz kalite ile sunmaktadır.
private:yorunge-2 1534254 Feb 16th, 2018 12:00AM Yorunge Iletisim Hiz Ltd Sti. 30 3.00 Open Information Technology and Services Feb 16th, 2017 08:15AM Feb 16th, 2017 08:15AM Bilişim Teknolojilerine Taze Yaklaşım Bilişim Çözümleri, BT Destek, ve İnternet Servisleri hizmetleri hakkındaki kapsamlı tecrübemiz ile, Bilişim Teknolojileri sistemlerinizi planlamanıza, uygulamaya geçirmenize ve yönetmenize yardımcı olacak, size uygun eksiksiz çözümler sağlıyoruz. Yörünge profesyonel BT ekibi, uzman, güvenilir ve kişisel hizmet sağlamaları ile tanınırlar; bu durum, müşterilerimizin yüksek memnuniyetleri ile ispatlanmış bir gerçektir. Pek çok sadık müşterimizin referansları ile de doğrulanabilecek sağlam bir sicilimiz vardır. Bilişim Çözümleri ve Yönetilen Servisler Yörünge Bilişim Çözümleri ve Yönetilen Servisler; verimliliği artırıp maliyetleri düşürerek, Bilişim Teknolojileri yapısından en iyi şekilde yararlanmak için birlikte çalışmaktadırlar. Ağ Uygulamaları ve Veritabanı Çözümleri Yörünge Ağ Uygulamaları hizmetleri; kuruluşumuzdan bu yana üzerinde çalıştığımız teknolojilerdir, ve ekibimizin bilgi birikimini müşterilerimiz için uygun fiyata rakipsiz kalite ile sunmaktadır.
private:yorunge-2 1534254 Feb 15th, 2018 12:00AM Yorunge Iletisim Hiz Ltd Sti. 30 3.00 Open Information Technology and Services Feb 15th, 2017 10:07AM Feb 15th, 2017 10:07AM Bilişim Teknolojilerine Taze Yaklaşım Bilişim Çözümleri, BT Destek, ve İnternet Servisleri hizmetleri hakkındaki kapsamlı tecrübemiz ile, Bilişim Teknolojileri sistemlerinizi planlamanıza, uygulamaya geçirmenize ve yönetmenize yardımcı olacak, size uygun eksiksiz çözümler sağlıyoruz. Yörünge profesyonel BT ekibi, uzman, güvenilir ve kişisel hizmet sağlamaları ile tanınırlar; bu durum, müşterilerimizin yüksek memnuniyetleri ile ispatlanmış bir gerçektir. Pek çok sadık müşterimizin referansları ile de doğrulanabilecek sağlam bir sicilimiz vardır. Bilişim Çözümleri ve Yönetilen Servisler Yörünge Bilişim Çözümleri ve Yönetilen Servisler; verimliliği artırıp maliyetleri düşürerek, Bilişim Teknolojileri yapısından en iyi şekilde yararlanmak için birlikte çalışmaktadırlar. Ağ Uygulamaları ve Veritabanı Çözümleri Yörünge Ağ Uygulamaları hizmetleri; kuruluşumuzdan bu yana üzerinde çalıştığımız teknolojilerdir, ve ekibimizin bilgi birikimini müşterilerimiz için uygun fiyata rakipsiz kalite ile sunmaktadır.
private:yorunge-2 1534254 Feb 14th, 2018 12:00AM Yorunge Iletisim Hiz Ltd Sti. 30 3.00 Open Information Technology and Services Feb 14th, 2017 01:50PM Feb 14th, 2017 01:50PM Bilişim Teknolojilerine Taze Yaklaşım Bilişim Çözümleri, BT Destek, ve İnternet Servisleri hizmetleri hakkındaki kapsamlı tecrübemiz ile, Bilişim Teknolojileri sistemlerinizi planlamanıza, uygulamaya geçirmenize ve yönetmenize yardımcı olacak, size uygun eksiksiz çözümler sağlıyoruz. Yörünge profesyonel BT ekibi, uzman, güvenilir ve kişisel hizmet sağlamaları ile tanınırlar; bu durum, müşterilerimizin yüksek memnuniyetleri ile ispatlanmış bir gerçektir. Pek çok sadık müşterimizin referansları ile de doğrulanabilecek sağlam bir sicilimiz vardır. Bilişim Çözümleri ve Yönetilen Servisler Yörünge Bilişim Çözümleri ve Yönetilen Servisler; verimliliği artırıp maliyetleri düşürerek, Bilişim Teknolojileri yapısından en iyi şekilde yararlanmak için birlikte çalışmaktadırlar. Ağ Uygulamaları ve Veritabanı Çözümleri Yörünge Ağ Uygulamaları hizmetleri; kuruluşumuzdan bu yana üzerinde çalıştığımız teknolojilerdir, ve ekibimizin bilgi birikimini müşterilerimiz için uygun fiyata rakipsiz kalite ile sunmaktadır.
private:yorunge-2 1534254 Feb 13th, 2018 12:00AM Yorunge Iletisim Hiz Ltd Sti. 30 3.00 Open Information Technology and Services Feb 13th, 2017 04:11PM Feb 13th, 2017 04:11PM Bilişim Teknolojilerine Taze Yaklaşım Bilişim Çözümleri, BT Destek, ve İnternet Servisleri hizmetleri hakkındaki kapsamlı tecrübemiz ile, Bilişim Teknolojileri sistemlerinizi planlamanıza, uygulamaya geçirmenize ve yönetmenize yardımcı olacak, size uygun eksiksiz çözümler sağlıyoruz. Yörünge profesyonel BT ekibi, uzman, güvenilir ve kişisel hizmet sağlamaları ile tanınırlar; bu durum, müşterilerimizin yüksek memnuniyetleri ile ispatlanmış bir gerçektir. Pek çok sadık müşterimizin referansları ile de doğrulanabilecek sağlam bir sicilimiz vardır. Bilişim Çözümleri ve Yönetilen Servisler Yörünge Bilişim Çözümleri ve Yönetilen Servisler; verimliliği artırıp maliyetleri düşürerek, Bilişim Teknolojileri yapısından en iyi şekilde yararlanmak için birlikte çalışmaktadırlar. Ağ Uygulamaları ve Veritabanı Çözümleri Yörünge Ağ Uygulamaları hizmetleri; kuruluşumuzdan bu yana üzerinde çalıştığımız teknolojilerdir, ve ekibimizin bilgi birikimini müşterilerimiz için uygun fiyata rakipsiz kalite ile sunmaktadır.
private:yorunge-2 1534254 Feb 12th, 2018 12:00AM Yorunge Iletisim Hiz Ltd Sti. 30 3.00 Open Information Technology and Services Feb 12th, 2017 04:15AM Feb 12th, 2017 04:15AM Bilişim Teknolojilerine Taze Yaklaşım Bilişim Çözümleri, BT Destek, ve İnternet Servisleri hizmetleri hakkındaki kapsamlı tecrübemiz ile, Bilişim Teknolojileri sistemlerinizi planlamanıza, uygulamaya geçirmenize ve yönetmenize yardımcı olacak, size uygun eksiksiz çözümler sağlıyoruz. Yörünge profesyonel BT ekibi, uzman, güvenilir ve kişisel hizmet sağlamaları ile tanınırlar; bu durum, müşterilerimizin yüksek memnuniyetleri ile ispatlanmış bir gerçektir. Pek çok sadık müşterimizin referansları ile de doğrulanabilecek sağlam bir sicilimiz vardır. Bilişim Çözümleri ve Yönetilen Servisler Yörünge Bilişim Çözümleri ve Yönetilen Servisler; verimliliği artırıp maliyetleri düşürerek, Bilişim Teknolojileri yapısından en iyi şekilde yararlanmak için birlikte çalışmaktadırlar. Ağ Uygulamaları ve Veritabanı Çözümleri Yörünge Ağ Uygulamaları hizmetleri; kuruluşumuzdan bu yana üzerinde çalıştığımız teknolojilerdir, ve ekibimizin bilgi birikimini müşterilerimiz için uygun fiyata rakipsiz kalite ile sunmaktadır.
private:yorunge-2 1534254 Feb 11th, 2018 12:00AM Yorunge Iletisim Hiz Ltd Sti. 30 3.00 Open Information Technology and Services Feb 11th, 2017 05:35AM Feb 11th, 2017 05:35AM Bilişim Teknolojilerine Taze Yaklaşım Bilişim Çözümleri, BT Destek, ve İnternet Servisleri hizmetleri hakkındaki kapsamlı tecrübemiz ile, Bilişim Teknolojileri sistemlerinizi planlamanıza, uygulamaya geçirmenize ve yönetmenize yardımcı olacak, size uygun eksiksiz çözümler sağlıyoruz. Yörünge profesyonel BT ekibi, uzman, güvenilir ve kişisel hizmet sağlamaları ile tanınırlar; bu durum, müşterilerimizin yüksek memnuniyetleri ile ispatlanmış bir gerçektir. Pek çok sadık müşterimizin referansları ile de doğrulanabilecek sağlam bir sicilimiz vardır. Bilişim Çözümleri ve Yönetilen Servisler Yörünge Bilişim Çözümleri ve Yönetilen Servisler; verimliliği artırıp maliyetleri düşürerek, Bilişim Teknolojileri yapısından en iyi şekilde yararlanmak için birlikte çalışmaktadırlar. Ağ Uygulamaları ve Veritabanı Çözümleri Yörünge Ağ Uygulamaları hizmetleri; kuruluşumuzdan bu yana üzerinde çalıştığımız teknolojilerdir, ve ekibimizin bilgi birikimini müşterilerimiz için uygun fiyata rakipsiz kalite ile sunmaktadır.
private:yorunge-2 1534254 Feb 10th, 2018 12:00AM Yorunge Iletisim Hiz Ltd Sti. 30 3.00 Open Information Technology and Services Feb 10th, 2017 06:43AM Feb 10th, 2017 06:43AM Bilişim Teknolojilerine Taze Yaklaşım Bilişim Çözümleri, BT Destek, ve İnternet Servisleri hizmetleri hakkındaki kapsamlı tecrübemiz ile, Bilişim Teknolojileri sistemlerinizi planlamanıza, uygulamaya geçirmenize ve yönetmenize yardımcı olacak, size uygun eksiksiz çözümler sağlıyoruz. Yörünge profesyonel BT ekibi, uzman, güvenilir ve kişisel hizmet sağlamaları ile tanınırlar; bu durum, müşterilerimizin yüksek memnuniyetleri ile ispatlanmış bir gerçektir. Pek çok sadık müşterimizin referansları ile de doğrulanabilecek sağlam bir sicilimiz vardır. Bilişim Çözümleri ve Yönetilen Servisler Yörünge Bilişim Çözümleri ve Yönetilen Servisler; verimliliği artırıp maliyetleri düşürerek, Bilişim Teknolojileri yapısından en iyi şekilde yararlanmak için birlikte çalışmaktadırlar. Ağ Uygulamaları ve Veritabanı Çözümleri Yörünge Ağ Uygulamaları hizmetleri; kuruluşumuzdan bu yana üzerinde çalıştığımız teknolojilerdir, ve ekibimizin bilgi birikimini müşterilerimiz için uygun fiyata rakipsiz kalite ile sunmaktadır.

Request a demo to view additional historical data, and much more.

Make fast
queries

No longer rely on engineers to access data; build and share queries with intuitive tools, and derive insights in real time.

Bookmark queries with your team

Save and share custom queries using a private bookmarking feature, accessible to your whole team.

Be first to know with alerts

Scan data points across millions of companies and receive emails when relevant metrics cross critical thresholds.

Visualize data for quick insights

Create custom keyword-based word clouds, charts, and advanced visualizations to quickly analyze the data.

Map competitor locations

Analyze competitor presence and growth over time by overlaying store locations with the Nearby Competitor feature.